Rozmiar czcionki

Kontrast

Iluminacje na Śródce

Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza na świąteczne wydarzenia

Centrum Inicjatyw Rodzinnych przygotowało moc atrakcji świątecznych, dzięki czemu grudzień może okazać się jeszcze bardziej magiczny dla Waszej rodziny: 

-> Do 23 grudnia 2021 roku, w godzinach od 10:00 do 18:00, można wrzucić swój list do dużej, czerwonej i magicznej skrzyni, a następnie odebrać specjalne potwierdzenie nadania z pieczęcią od samego Gwiazdora. Mówi się, że wszystkie życzenia grzecznych dzieci, trafiające do skrzynki na Ratajczaka 44, zostaną spełnione. Więcej o Poczcie Gwiazdora przeczytacie tutaj. 

-> Elfy pracują równie intensywnie, co Gwiazdor! Dlatego też zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, podczas których 22 grudnia stworzycie ozdoby świąteczne z masy solnej. Sprawdźcie tutaj.

-> Możecie również wziąć udział w Rodzinnej Grze. Wystarczy przyjść do CIR na Ratajczaka 44, pobrać planszę gry, a później wyruszyć we wspaniałą podróż w świątecznej atmosferze na Placu Wolności.  Stu najszybszych uczestników ma szansę na bilety na karuzelę „Świąteczny Pociąg” na Betlejem Poznańskim! Wystarczy rozwiązać wszystkie zagadki, odpowiedzieć na pytanie „Co jest najważniejsze podczas Świąt?”. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem. 

-> 19 grudnia wpadnijcie na wspólne śpiewanie na Betlejem Poznańskim, które jest jedną z atrakcji podczas 5. urodzin Poznańskiego Centrum Świadczeń. Zapraszamy na Plac Wolności od samego rana. 🙂