Renifer Rudolf i spółka – Parada Świąteczna już 15.12!

Spod Ratusza na Starym Rynku 15 grudnia o godzinie 17 wyruszy tegoroczna Parada Świąteczna, na której czele stanie specjalny wysłannik Świętego Mikołaja, czyli Renifer Rudolf. Trasa przebiegnie przez świątecznie przybrane ulice poznańskiego centrum, aż do Placu Wolności.

Prócz wesołego Renifera, znanego doskonale nie tylko najmłodszym, uczestnikami tego wyjątkowego pochodu będą Aniołek, Dzwoneczek oraz Choinka-Gracjanna wraz z drużyną Elfów. Takie towarzystwo z pewnością ucieszy wszystkie dzieci, tym bardziej, że z potwierdzonych przez samego Świętego Mikołaja informacji wynika, że mają oni przygotowane nie lada niespodzianki dla wszystkich, który wezmą udział w Paradzie.

Po radosnym pochodzie na tarasie budynku Akradii przy Placu Wolności rozegra się spektakl zatytułowany „Opowieść Mikołaja o zapomnianych zabawkach”, który napełni serca widowni nie tylko magicznym, świątecznym nastrojem, ale także wznieci w nich nadzieję i miłość. Wydarzenie to będzie również gratką dla amatorów muzyki oraz tańca.

Udział w Paradzie, jak i w spektaklu jest darmowy. Organizatorami są Fundacja FlowArt, Gwardia Gryfa, Miasto Poznań oraz Punkt Informacji Kulturalnej – PIK.poznan.pl.

Zapraszamy!

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *