Fundacje Hospicjum Palium i Bread of Life na Betlejem Poznańskim

Świąteczny Jarmark jest okazją nie tylko do zakupienia świątecznych prezentów czy skorzystania
z wielu atrakcji, jak przejażdżka Diabelskim Młynem czy udział w warsztatach i animacjach. Udział
w nim, to przede wszystkim doskonała możliwość do aktywnego pomagania, a wszystko to dzięki obecności podczas Dni z Organizacjami Samorządowymi fundacji działających na terenie Poznania: Bread of Life oraz Hospicjum Palium.

7 grudnia Betlejem Poznańskie będzie należało do Bread of Life, organizacji, której głównym celem jest niesienie pomocy i przywracanie godności drugiemu człowiekowi. Od lat organizuje zbiórki na rzecz chorych oraz ubogich. Podejmuje wiele inicjatyw, między innymi „Twój ciuch ma drugie życie” dający możliwość przekazywania ubrań osobom w trudniej sytuacji materialnej czy „Wigilia na kaliskim rynku” polegającej na zbieraniu funduszy w celu sfinansowania nierefundowanych zabiegów wybranych dzieci.
Tegoroczny udział fundacji będzie skierowany na zgromadzenie datków, które zostaną przeznaczone na pomoc małym poznaniakom: Marysi, Wiktorii i Stasiowi.

Hospicjum Palium „przejmie” świąteczny Jarmark 14 grudnia. Organizacja skupiająca się na pomocy cierpiącym na nieuleczalne, niepoddające się leczeniu przyczynowemu choroby, niesie im opiekę paliatywną i ciepło, którego potrzebują. Hospicjum jest częścią Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
W tym roku, zbierając datki na utrzymanie i rozbudowę Hospicjum, wolontariusze przygotowali bogaty program występów artystycznych.

Szczegółowa rozpiska godzina po godzinie obu dni dedykowanych fundacjom Bread of Life i Hospicjum Palium znajduje się w zakładce PROGRAM.

Bądźcie z nami w tych wyjątkowych dniach. Przedświąteczny czas, to idealny moment na wspólne pomaganie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *