Poznań najlepszą europejską destynacją turystyczną? Dzięki Tobie to możliwe!

 

 

Miasto Poznań, jako jedyny reprezentant Polski, został nominowany w prestiżowym konkursie European Best Destination 2019 organizowanym rokrocznie przez międzynarodową organizację zajmującą się promocją turystyki
i kultury w Europie – European Best Destination.

Aby wygrać ceniony na świecie plebiscyt, Poznań musi zdobyć jak największą ilość głosów
w specjalnie
uruchomionym głosowaniu internetowym. Jak można przyczynić się do zwycięstwa?
Należy wejść na stronę www.glosujnapoznan.pl i kliknąć żółte serce, dzięki czemu zostaniemy przeniesieni na platformę, gdzie należy odnaleźć Poznań wśród 20 destynacji i klikając na niego – oddać głos.

Głosowanie zajmuje jedynie kilka sekund. Z jednego adresu IP można oddać jeden głos w tygodniu, dlatego zachęcamy do głosowania także za pomocą smartphonów, w domu, restauracjach, czy w pracy. Dzięki temu zwiększymy szansę Poznania na objęcie pozycji lidera.

Obecność Poznania w 20 wybranych do udziału w plebiscycie najpopularniejszych kierunków turystycznych jak Budapeszt, Wiedeń, czy Ateny jest ogromnym wyróżnieniem. Kapituła wybierająca miasta uczestniczące w głosowaniu podkreśliła, iż Poznań to miasto charakteryzujące się dużym potencjałem kulturalnym, ekonomicznym, a także turystycznym ze względu na organizowane wydarzenia m.in. Poznań Ice Festival czy wyjątkową architekturę Starego Rynku.

W trakcie głosowania na Najlepszy Europejski Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie Poznańskie Betlejem uzyskało 5. lokatę, udowodniliśmy, że wspólnie potrafimy czynić rzeczy wielkie.
Sprawmy i teraz, by nasze miasto było jeszcze bardziej rozpoznawalnym kierunkiem turystycznym
w Europie. Głosuj i Ty!
🙂

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *