Atrakcje nie tylko w weekendy

Betlejem Poznańskie 2018 obfituje w wyjątkowe wydarzenia, nie tylko w weekendy. Niemal każdego dnia odbywają się ciekawe warsztaty czy koncerty dedykowane wszystkim mieszkańcom, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W każdy wtorek swoją działalność będą prezentować lokalne organizacje pozarządowe. Na poznańskim Placu Wolności pojawią się lokalne stowarzyszenia czy fundacje, które przygotowali dla wszystkich odwiedzających nie tylko warsztaty integrujące poznańską społeczność, ale również koncerty i zajęcia taneczno-sportowe. Każdy uczestnik będzie mógł zapoznać się z poszczególnych charakterem działalności danego podmiotu, a także dołączyć do jego szeregów.

Środy są dniami poświęconymi rodzinie i dzieciom. We współpracy z Centrum Inicjatyw Rodzinnych, organizatorzy zaplanowali szereg animacji, zajęć ruchowych, a także rodzinne kolędowanie czy wspólne pisanie listów do Gwiazdora.

Studenci, zgodnie z poznańskim zwyczajem, w każdy czwartek będą mogli wziąć udział w imprezach Silent Disco.

Szczegółowy program atrakcji, dzięki któremu można dokładnie zaplanować tydzień z tegoroczną edycją Betlejem Poznańskiego, jest dostępny w zakładce PROGRAM.

Zapraszamy!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *