Przedstawiamy następne drużyny Poznań Ice Festival!

To już ostatnie pary, które zaprezentują się podczas wyjątkowego wydarzenia, jakim jest tegoroczny Poznań Ice Festival.

Duet Serbski

Nenad KLAJIC – swoją przygodę z rzeźbiarstwem lodowym rozpoczął w 2006 roku od zwycięstwa w organizowanych w Podgoricy zawodach Ice Carving Festival. W przeciągu ostatnich lat jego talent został nagrodzony wieloma statuetkami – Nenad bierze czynny udział w wielu międzynarodowych konkursach. Miał okazję być współuczestnikiem poznańskich konkursów.

Strajin CANCAREVIC – reprezentujący Serbię rzeźbiarz swą pasję do tworzenia lodowych monumentów realizuje konsekwentnie od wielu lat, także poprzez udział w festiwalach
o międzynarodowym charakterze.

Drużyna Niemiecko-Litewska

Bernd Winter –  pochodzący z Niemiec uczestnik od 10 lat z niezmiennym zamiłowaniem profesjonalnie zajmuje się rzeźbiarstwem w drewnie i lodzie. Jego prace zachwycają jury podczas organizowanych na całym świecie festiwali, w które angażuje całe swoje serce. Jest wielokrotnym uczestnikiem polskich festiwali rzeźbiarskich.

Robertas Keliauskas – pochodzący z Litwy rzeźbiarz, specjalizujący się w rzeźbie drewnianej, na swoim koncie ma udział w wielu znaczących konkursach, także w Polsce. Wykuwanie lodowych figur jest jedną z jego największych pasji.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *